Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 185/65 R14 86T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000366306
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
68 dB

Највисока цена:  98,5 €

Цена по парче

98,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот