Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 185/60 R15 84T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000366399
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  73,09 €

Цена по парче

73,09 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот