Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 185/55 R15 82T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000366467
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
71 dB

Највисока цена:  81,29 €

Цена по парче

81,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот