Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 175/65 R14 82T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4038526029409
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  57,89 €

Цена по парче

57,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот