Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 165/70 R14 81T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000366238
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  56,49 €

Цена по парче

56,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот