Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 3 165/65 R14 79T

Fulda Kristall Montero 3
Fulda Kristall Montero 3
Fulda

Fulda Kristall Montero 3165/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000366269
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  57,39 €

Цена по парче

57,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот