Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 2 175/65 R15 84T

Fulda Kristall Montero 2
Fulda Kristall Montero 2
Fulda

Fulda Kristall Montero 2175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000576163
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  59,99 €

Цена по парче

59,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот