Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Montero 2 155/70 R13 75T

Fulda Kristall Montero 2
Fulda Kristall Montero 2
Fulda

Fulda Kristall Montero 2155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
5452000576132
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  51,99 €

Цена по парче

51,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,69 €

Назад кон врвот