Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 275/45 R20 110V

Fulda

Fulda Kristall Control SUV275/45 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000735539
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  258,35 €

Цена по парче

258,35 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот