Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 235/65 R17 108H

Fulda

Fulda Kristall Control SUV235/65 R17 108H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000469953
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  184,52 €

Цена по парче

184,52 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот