Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 235/60 R18 107H

Fulda

Fulda Kristall Control SUV235/60 R18 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000487629
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  142,49 €

Цена по парче

142,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот