Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control SUV 225/65 R17 106H

Fulda

Fulda Kristall Control SUV225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000735522
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  151,19 €

Цена по парче

151,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот