Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control HP2 245/45 R18 100V

Fulda Kristall Control HP2
Fulda Kristall Control HP2
Fulda

Fulda Kristall Control HP2245/45 R18 100V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000469960
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  227,11 €

Цена по парче

227,11 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,81 €

Назад кон врвот