Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control HP2 215/55 R17 98V

Fulda Kristall Control HP2
Fulda Kristall Control HP2
Fulda

Fulda Kristall Control HP2215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000487919
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  106,39 €

Цена по парче

106,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,99 €

Назад кон врвот