Споредете до 4 продукти:

Fulda Kristall Control HP2 205/55 R16 91H

Fulda Kristall Control HP2
Fulda Kristall Control HP2
Fulda

Fulda Kristall Control HP2205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000470058
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  79,19 €

Цена по парче

79,19 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,99 €

Назад кон врвот