Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOTONN 215/75 R17.5 135/133J

Fulda ECOTONN
Fulda ECOTONN
Fulda

Fulda ECOTONN215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
4038526059079
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  314 €

Цена по парче

314 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  19,35 €

Назад кон врвот