Споредете до 4 продукти:

Fulda ECOSTAR 9.5 R17.5 129/127M

Fulda ECOSTAR
Fulda ECOSTAR
Fulda

Fulda ECOSTAR9.5 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
9.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
5452000678393
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  486 €

Цена по парче

486 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  122,88 €

Назад кон врвот