Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoForce 2 Plus 295/60 R22.5 150/147K

Fulda

Fulda EcoForce 2 Plus295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
5452000590558
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  622,9 €

Цена по парче

622,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,07 €

Назад кон врвот