Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 295/35 R21 107Y

Fulda

Fulda EcoControl SUV295/35 R21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000703125
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  195,59 €

Цена по парче

195,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот