Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 275/45 R19 108Y

Fulda

Fulda EcoControl SUV275/45 R19 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000727350
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  158,88 €

Цена по парче

158,88 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот