Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 255/55 R19 111V

Fulda

Fulda EcoControl SUV255/55 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000725431
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  159,65 €

Цена по парче

159,65 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,07 €

Назад кон врвот