Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 255/55 R18 109W

Fulda

Fulda EcoControl SUV255/55 R18 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000473035
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  135,59 €

Цена по парче

135,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,72 €

Назад кон врвот