Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 235/55 R18 100V

Fulda

Fulda EcoControl SUV235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000469816
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  127,39 €

Цена по парче

127,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот