Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 235/50 R18 97V

Fulda

Fulda EcoControl SUV235/50 R18 97V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000725448
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  126,39 €

Цена по парче

126,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот