Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 225/65 R17 102H

Fulda

Fulda EcoControl SUV225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000727367
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  114,99 €

Цена по парче

114,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот