Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl SUV 215/55 R18 99V

Fulda

Fulda EcoControl SUV215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000725417
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  123,79 €

Цена по парче

123,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот