Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 215/65 R15 96H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526044297
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  91,99 €

Цена по парче

91,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот