Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 215/55 R16 97H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000391759
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  135,4 €

Цена по парче

135,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот