Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 205/65 R15 94H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP205/65 R15 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526039279
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  90,99 €

Цена по парче

90,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот