Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 205/60 R15 91V

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000391674
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  80,49 €

Цена по парче

80,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,48 €

Назад кон врвот