Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 225/50 R16 92Y

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2225/50 R16 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
5452000684073
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  110,39 €

Цена по парче

110,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот