Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 215/65 R16 98V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2215/65 R16 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000684066
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  107,6 €

Цена по парче

107,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот