Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 215/60 R16 99H

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000684042
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  106,49 €

Цена по парче

106,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,78 €

Назад кон врвот