Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 215/55 R16 93V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2215/55 R16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000684134
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  103,59 €

Цена по парче

103,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот