Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 215/45 R16 90V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526073389
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  102,69 €

Цена по парче

102,69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот