Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 205/60 R16 96V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000746047
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  107,09 €

Цена по парче

107,09 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот