Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 205/55 R17 95V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000746030
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  109,89 €

Цена по парче

109,89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот