Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 205/55 R16 91W

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
5452000683229
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  73,49 €

Цена по парче

73,49 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,37 €

Назад кон врвот