Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 195/65 R15 95H

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2195/65 R15 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000683533
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  69,29 €

Цена по парче

69,29 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,84 €

Назад кон врвот