Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 195/55 R16 87V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000682284
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  94,59 €

Цена по парче

94,59 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот