Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 195/45 R16 84V

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000746023
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  82,99 €

Цена по парче

82,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот