Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 2 185/65 R15 88H

Fulda EcoControl HP 2
Fulda EcoControl HP 2
Fulda

Fulda EcoControl HP 2185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000683434
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  71,99 €

Цена по парче

71,99 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот