Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88V

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000391551
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот