Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 195/55 R15 85V

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000391520
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  87,39 €

Цена по парче

87,39 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,11 €

Назад кон врвот