Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 195/50 R16 84V

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP195/50 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
5452000391483
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
67 dB

Највисока цена:  125,12 €

Цена по парче

125,12 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,21 €

Назад кон врвот