Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 195/50 R16 84V

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP195/50 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4038526044266
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  105,2 €

Цена по парче

105,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,01 €

Назад кон врвот