Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 185/60 R15 84H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
4038526022875
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  97,61 €

Цена по парче

97,61 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,77 €

Назад кон врвот