Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 185/60 R14 82H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000391780
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  79,79 €

Цена по парче

79,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,08 €

Назад кон врвот