Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 175/65 R15 84H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP175/65 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000391414
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  71,79 €

Цена по парче

71,79 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,1 €

Назад кон врвот