Споредете до 4 продукти:

Fulda EcoControl HP 165/60 R14 75H

Fulda EcoControl HP
Fulda EcoControl HP
Fulda

Fulda EcoControl HP165/60 R14 75H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Fulda
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
H
EAN:
5452000477057
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  109,8 €

Цена по парче

109,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот